راز های تجارت

برند نام آشنای تولی پرس

برند نام آشنای تولی پرس

خانواده نام آشنا و کار آفرین خسروشاهی  با تاسیس شرکت تولی پرس مسر جدیدی را در زمینه تولید مواد شویند و پاک کننده آغاز کردند .تولی چرس از قدیمی ترین شرکت‌های تولیدکننده مواد شوینده و پاک‌کننده در ایران است . در این مقاله برند تولی پرس معرفی خواهد شد.

تاریخچه

در مقاله :برند مینو،هر آنچه در باره اش باید بدانید به طور مفصل با خانواده خسروشاهی و تمام کارخانه ها و برندهایی که تاسیس کرده بوند آشنا شدیم.همانطور که درآن مقاله بیان شد، شرکت تولیددارو، واحدی تحت نام؛ واحد دترجنت را تاسیس نمود . واحد بیان شده  پودر لباس‌شویی دریا را، در سال ۱۳۴۳ تولید و محصولاتش را به بازار عرضه نمود.

مرغوبیت مواد شوینده باعث شد تقاضای بازار افزایش پیدا کند و نیاز به بالا بردن تولید و ایجاد تنوع در محصولات عرضه نیاز بود.به همین دلیل خسروشاهی ،شرکتی با عنوان تولی پرس را در سال 1352 به ثبت رساند. ظرفیت سالانه شرکت تولی پرس ۷۵٫۰۰۰ تن انواع پودر لباسشویی در سال بود.این شرکت در همان سال به شهر قزوین و شهرصنعتی البرز منتقل شد.همچنین با ایجاد تنوع در تولیدات محصولاتی چون: پودر لباس‌شویی دریا و تک، پودر ماشین لباس‌شویی شوما، مایع ظرفشویی جام و آبشار، مایع نرم‌کننده لباس هاله و سفیدکننده زدا وارد بازار شدند.

در سال 1357 و بعد از جریان انقلاب اسلامی براساس قوانین تمام اموال خسروشاهی مصادره شد و شرکت تولی پرس نیز به سرنوشتی مانند دیگر کارخانجات آنها دچار گردید.قابل بیان است که بعد از فرونشستن فضای انقلابی برخی این مصادره را اشتباه دانستند، اما اموال مصادره شده هرگز به خانواده خسروشاهی بازگردانده نشد.

تولی پرس در دهه 60

شرکت تولی پرس  در ابتدای دهه ۶۰ و با بالارفتن  تقاضای بالای بازار ایران ،ظرفیت پودر لباسشویی خود را تا ۱۵۰٫۰۰۰ تن پودر، در سال افزایش داد و در ادامه یعتی در سال 1379  با ورد به سازمان بورس اوراق بهادار تهران، از سهامی خاص، به سهامی عام تبدیل گردید.

تعطیلی کارخانه تولی پرس

شرکت تولی‌پرس در سال 1397 و ماه شهریور به دلیل نداشتن مواد اولیه اعلام کرد که کارخانه تعطیل خواهد شد.ولی بعد از بازدید از مواد اولیه و خطوط تولید مشخص شد کمبود مواد اولیه در آنجا وجود ندارد و با مدیریت خطوط تولید که  به حال خود رها شده بوند در 14 مهر همان سال تولی پرس مجددا شروع به کار نمود.

شرکت تولی پرس

برند تولي پرس با داشتن بيش از 200000 تن ظرفيت توليد پودر لباس شويي، مايعات شوينده، صابون و خميردندان ، بزرگترين توليد كننده انواع مواد شوينده، آرايشي و بهداشتي در صحنه صنعت كشور و با مارك هاي معتبر، خوش نام و با سابقه نظير : دريا، شوما ، جام، هاله و … با بيش از 35 درصد سهم بازار داخلي براي پودر ماشين لباس شويي، 29 درصد براي پودر لباس شويي ( مخصوص شستشو با دست) مورد توجه جامعه مصرف كننده ايراني بوده است . در حال حاضر از صادركنندگان اصلي محصولات شوينده بهداشتي كشور به بيش از 28 كشور جهان به عنوان بازار هدف مي باشد .

 افتخارت و جوایز تولی پرس

 1. دريافت گواهينامه ايزو 14001 (مديريت زيست محيطي)
 2. اولين دريافت كننده گواهينامه ايزو 9001 ويرايش 2000 (مديريت كيفيت ) در صنعت شوینده
 3. و ايزو 17025 (آزمايشگاه اكروديته)
 4. لوح رعايت حقوق مصرف كنندگان
 5. دريافت جايزه بين المللي كيفيت و كميت
 6. عضو 100 برند برتر ايراني در سال 1392 دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران

محصولات و خدمات

 1. مایع ظرف شویی جام
 2. مایع ظرف شویی آبشار
 3. مايع دستشويي دريا ويتامينه
 4. صابون دريا دستشويي و لباسشويي
 5. مايع شيشه پاك كن دريا
 6. مايع سفيد كننده دريا
 7. پودرماشين لباسشويي  شوما محتوي آنزيم
 8. پودر لباس شویی تک
 9. مايع ظرفشويي هاله
 10. پودرظرفشويي ديشاين
 11. پودر لباسشويي راين
 12. مايع نرم كننده هاله
 13. سفیدکننده زدا
 14. پاک کننده موج

در هر جای دنیا که هستید،محصولات برند تولی پرس را از گلدن مارت تهیه کنید.

گلدن مارت تنها پلتفرم بین المللی تبلیغات و بازاریابی و فروش و برندینگ پارسی زبانان همراه مطمئن شما در تجارت جهانی .

« شما هم میتوانید یکی از نمایندگان سوپرمارکت گلدن مارت در ایران ، اروپا ، آمریکا و یا کانادا باشید . »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *