بوتاکس, تناسب اندام و تغذیه

تفاوت بوتاکس و دیسپورت چیست؟

نشانه های پیری در هر فردی متفاوت است. ممکن است متوجه شوید که چین و چروک های شما فقط تحت نور خاص یا در یک زاویه خاص دیده می شوند. شاید خطوط اخم خود را در عکس ها ببینید یا شاید خطوط اطراف چشمانتان در آینه عقب بیشتر نمایان شود.

ایجاد چین و چروک چیزی است که همه ما با آن روبرو هستیم. ما نمی توانیم زمان را متوقف کنیم یا روند پیری را معکوس کنیم، اما تزریقات می توانند به شما کمک کنند ظاهری جوان تر به دست آورید.بوتاکس محبوب ترین تزریقی جوان کننده است، اما تنها این برند  نیست. Dysport  به دلیل نتایج زیبای خود در اصلاح خطوط اخم مشهور شده است. در اینجا شباهت ها و تفاوت های این دو را توضیح می دهیم تا بتوانید تصمیم بگیرید که کدام یک برای شما بهتر است.در این مقاله با گلدن مارت همراه باشید.

تشابه بوتاکس و دیسپورت

بوتاکس و دیسپورت کاملا شبیه هم هستند. هر دو از سم بوتولینوم، یک پروتئین عصبی سمی که در مقادیر کم استفاده می شود، می آیند. اگرچه می‌توانید از بوتاکس و دیسپورت برای بهبود شرایط مختلف پزشکی استفاده کنید، اما محبوب‌ترین کاربرد آن‌ها کاهش چین و چروک است.

هر دو تزریقی غیر تهاجمی در نظر گرفته می شوند و با شل کردن موقت عضلات صورت کار می کنند. این کار از انقباض ماهیچه ها جلوگیری می کند و در نهایت ظاهر چین و چروک ها را صاف می کند. تفاوت بین این دو ریشه در پروتئین های کمیاب آنها و نحوه تولید آنها است.

تفاوت بوتاکس و دیسپورت

یکی از تفاوت های اصلی بین دیسپورت و بوتاکس، مناطقی است که برای استفاده در آنها تایید شده است. Dysport در درجه اول برای اصلاح خطوط گلابلار، خطوط اخم بین ابروهای شما استفاده می شود. Dysport یک گزینه عالی برای کسانی است که دارای خطوط اخم متوسط تا شدید هستند.

 از طرف دیگر، بوتاکس می تواند برای درمان انواع مختلف چین و چروک از جمله چین و چروک های پنجه کلاغی، چروک های پیشانی و خطوط خنده استفاده شود. اگر چین و چروک های خفیف تا متوسط دارید، بوتاکس می تواند گزینه بهتری برای شما باشد.

برخی از افراد نتایج سریع تری را با Dysport تجربه کرده اند و متوجه کاهش چین و چروک در تنها 2-3 روز شده اند. نتایج بوتاکس معمولاً حدود یک هفته طول می کشد تا ظاهر شود، اما هر دو تزریقی حداکثر نتایج خود را در حدود 2 هفته نشان می دهند. وقتی به مدت زمان ماندگاری نتایج نگاه می کنیم، Dysport و Botox هر دو حدود 3-4 ماه دوام می آورند.

یک واحد بوتاکس حدود 3 برابر یک واحد دیسپورت قدرت دارد. این بدان معنا نیست که بوتاکس بهتر عمل می کند، بلکه به این معنی است که برای دستیابی به همان اثر به Dysport بیشتری نیاز است. به عنوان یک مبادله، قیمت یک واحد Dysport کمتر از یک واحد بوتاکس است، بنابراین شما تقریباً همان مقدار پول را برای دستیابی به نتایج مشابه خرج خواهید کرد.

نتایج بوتاکس و دیسپورت

ساختار بیولوژیکی هر کس متفاوت است. مانند بسیاری از محصولات و خدمات، نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است. اگر قبلا بوتاکس را امتحان کرده اید و می خواهید چیز جدیدی را امتحان کنید، Dysport یک گزینه عالی است که ممکن است نتایج سریع تری ارائه دهد.

بهترین راه برای تصمیم گیری بین Dysport و Botox این است که با متخصص در این زمینه ملاقات کنید. آنها می توانند اهداف مراقبت از پوست شما را با شما در میان بگذارند و به شما کمک کنند تصمیم بگیرید که کدام گزینه برای شما بهتر است.

گلدن مارت بهترین پلتفرم برای جستجوی کار بین پارسی زبان آمریکا ،کانادا،اروپا و خاورمیانه می باشد. با ما همراه باشید تا از مزایای آگهی رایگان،تبلیغ کسب و کارخود و دسترسی به مقالات مفید در زمینه تجارت الکترونیک آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *