تولید کننده انواع پیچ ورولپلاک ومحصولات بهداشتی ساختتمانی

شرکت سیدوس(SIDOS) تولید کننده انواع :
گلدان های فانتزی و پلاستیکی و رنگی
لوازم بهداشتی ساختمان
پایه گلدان ها و استندهای فلزی
پیچ و رولپلاک

آب پاش
محصولات آلومینیومی

پایه گلدان های فانتزی و لوکس

اسباب بازی

که مجموعه ای از بهترین هارو برای شما علاقه مندان و مشتری های عزیز فراهم کرده اند.
شرکت سیدوس (sidos) کارآزموده در امر تولید می باشد که این مهم با فعالیت و تجربه بسیار بالای پرسنل بازرگانی شرکت و استفاده از مواد اولیه با کیفیت تکمیل گردیده است.در طول این مدت به منظور شناسایی نیاز بازارهای داخل و خارج از شرکت تیم هایی به بررسی نیازهای داخلی و خارجی از جمله کشور های افغانستان, عراق, آسیای میانه ,کشورهای خلیج فارس پرداخته اند  تا که تولیدات ما براساس نیازها و سلایق هر منطقه صورت گیرد. .

امروزه کارخانه های تولیدی محصولات سیدوس در کشور نه تنها از لحاظ کیفیت و تنوع از برند های مشابه خارجی کمتر نمی باشد بلکه در بسیاری از موارد از قیمت مناسب  و کیفیت بهتر و خدمات پس از فروش مطلوب تری برخوردار می باشد. بدیهی است با خرید محصولات داخلی و حمایت از تولید کنندگان داخلی می توانیم باعث بهبود هر چه بیشتر صنعت در کشور شویم .

کارخانجات محصولات سیدوس با بهره گیری از نیروهای جوان و خلاق ایرانی در حال تولید بیش از   150 محصول با کیفیت است.

از شما دعوت میکنیم در سایت ما از گلدان های  باکس،گلدان های گرد،گلدان های گریدB،گلدان های مثلثی ،گلدان های مربعی ،گلدان های فانتزی و آجری

و محصولات دیگر ما شامل : پایه گلدان ، محصولات بهداشتی، پیچ و رولپلاک ، پیچ ام دی اف (MDF)، پیچ چوب ،پیچ نصب ، پیچ شیروانی ودبه های پلاستیکی (گالن) ،آب پاش و… بازدید بفرمایید.

با امید آنکه با حمایت دوستان و مشتریان محترم، مدارج ترقی را طی کنیم.

اطلاعات تماس
تولید کننده انواع پیچ ورولپلاک ومحصولات بهداشتی ساختتمانی