راز های تجارت

ایده های تبلیغاتی برای رشد نام تجاری

تبلیغات یک بخش اساسی در رونق هر کسب و کاری است. هر روز در اطرافمان شما می توانید نمونه های تبلیغاتی را در همه جا مشاهده کنید. در بیلبوردها، تلویزیون، مجلات، اینترنت و غیره. با داشتن ایده های تبلیغاتی بدیع و تازه، می توانید تبلیغ خود را در میان دیگران برجسته کنید و برند خود را جهانی کنید . در این مقاله ما 40 ایده تبلیغاتی را برای رشد نام تجاری شما بیان میکنیم.

چرا تبلیغات مهم است؟

تبلیغات برند نوعی تبلیغات است که بر تبلیغ یک برند یا محصول خاص تمرکز دارد. از آنجایی که کانال‌های ارتباطی موجود برای بازاریابان در حال افزایش است، کمپین‌های تبلیغاتی امروزی باید نوآورانه‌تر شوند. آنها باید ایده های تبلیغاتی خلاقانه ای ارائه دهند تا با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند و به نوبه خود به اهداف شرکت برسند.داده های ارائه شده توسط PwC نشان می دهد که بازاریابان در سال 2020 حدود 121 میلیارد دلار برای تبلیغات آنلاین هزینه کرده اند و پیش بینی می کنند که این نوع تبلیغات تا سال 2024 به 153.0 میلیارد دلار برسد.

بنابراین، برای موفقیت در این بازار بزرگ، تبلیغ شما باید آنقدر قدرتمند باشد که احساسات مردم را برانگیزد و برای مدت طولانی در ذهن آنها بماند. ممکن است به طور مستقیم یا غیرمستقیم بر تصمیمات خرید آنها تأثیر بگذارد. این بدان معنی است که ایده های تبلیغاتی برای تجارت می تواند یک بازی را تغییر دهد.

چگونه یک تبلیغ خلاقانه ایجاد کنیم؟

در حالی که به فکر تولید ایده های تبلیغاتی جدید هستید، به خاطر داشته باشید که یک تبلیغ خوب باید به طور همزمان آموزنده و نوآورانه باشد تا توجه مصرف کنندگان را به خود جلب کند.نمونه های تبلیغاتی در همه جا و در هر شکل و اندازه موجود است. اما قسمت سخت این است که تصمیم بگیرید کجا تبلیغ کنید تا بینندگان مورد نظر خود را به دست آورید و توجه آنها را جلب کنید.

1.اینفلوئنسر

اینفلوئنسر فردی است در حوزه یا صنعت شما که بر مخاطبان هدف شما نفوذ دارد. اینفلوئنسرها دانش، اختیار یا بینش تخصصی نسبت به یک موضوع خاص دارند. اینفلوئنسرها توسط برندها برای ایجاد و ارسال محتوای تبلیغاتی پول می گیرند.

2. تبلیغات گوگل

گوگل همه جا هست! وقتی مردم تصمیم می گیرند چه کاری انجام دهند، کجا بروند و چه چیزی بخرند، همیشه آن را در گوگل جستجو می کنند. با استفاده از Google Ads، زمانی که شخصی در جستجوی Google و Maps به دنبال کسب‌وکارهایی مانند کسب‌وکار شما باشد، تبلیغ شما نمایش داده می‌شود. و اگر ایده تبلیغاتی شما به اندازه کافی جذاب باشد، بلافاصله روی آن کلیک می کنند.یکی از خوبی‌های گوگل ادز، ابزار تبلیغاتی پرداخت به ازای کلیک آن است. این بدان معناست که شما فقط برای چیزی که مصرف کنندگان روی آن کلیک می کنند پرداخت می کنید.

3. بازاریابی ایمیلی

بازاریابی ایمیلی نوعی از بازاریابی دیجیتال است که بسته به رشته شما می تواند انتخاب خوبی باشد.اگرچه در ده سال گذشته شانس باز کردن تمام ایمیل های شما کاهش یافته است، استفاده از کمپین های ایمیل به عنوان یکی از استراتژی های تبلیغاتی شما هنوز هم می تواند گزینه مناسبی باشد.ارسال ایمیل به مشتریان می تواند محصولات و خدمات شما را در ذهن آنها نگه دارد.

ایده های تبلیغاتی خلاقانه

خلاقیت کلید داشتن ایده های موفق برای تبلیغات است. اما به دست آوردن ایده های اصلی همیشه آسان نیست، بنابراین اگر ایده های جدید تمام شد نگران نباشید.ما برای شما 40 ایده را برای تبلیغات خلاقانه بیان میکنیم.

1. تبلیغات محلی

همانطور که از نام آن پیداست، تبلیغات محلی مخاطبان محلی را هدف قرار می دهد. با استفاده از موقعیت مکانی و ویژگی های فرهنگی در تبلیغ خود، می توانید وفاداری مشتری را ایجاد کنید. تبلیغات محلی یک گزینه عالی برای کسانی است که می خواهند ایده های تبلیغاتی کسب و کارهای کوچک پیدا کنند.

2. ایستگاه های اتوبوس

از تبلیغات ایستگاه اتوبوس می توان در مناطق خاص استفاده کرد. آنها برای عابران پیاده و کسانی که از وسایل نقلیه استفاده می کنند قابل مشاهده هستند و آنها را در مورد محصول یا خدمات شما مطلع می کنند.

3. تبلیغات اتوبوس

با تبلیغات در اتوبوس ها، می توانید بیلبوردهای متحرک خود را به مسافران محلی، رانندگان و عابران پیاده نشان دهید تا کسب و کار خود را تبلیغ کنند. تبلیغات اتوبوس می تواند در اندازه های مختلف باشد.

4. تبلیغات خیابانی

تبلیغات در خیابان ها به انواع مختلفی مانند گرافیتی یا استیکر تقسیم می شود. تبلیغات خیابانی می تواند باعث شود مردم مکث کنند، در مورد پیام فکر کنند یا حتی با آنها عکس بگیرند.

5. تبلیغ فرهنگ پاپ

با مراجعه به یک فیلم محبوب یا یک فرد مشهور، توجه مخاطبان را به محصول یا خدمات خود جلب کنید.

6. تبلیغات احساسی

با درگیر کردن احساسی بینندگان، آنها را وادار کنید درباره ایده تبلیغاتی شما و پیام آن فکر کنند.

7. تبلیغات خنده دار

راه دیگر برای ایجاد یک تبلیغ خلاقانه این است که سعی کنید بامزه باشید و یک جوک و یا موضوعی خنده داربسازید.

8. استفاده از حیوانات

یکی دیگر از ایده های تبلیغاتی جذاب این است که از حیوانات زیبا در تبلیغات خود استفاده کنید. موجودات شایان ستایش مردم را به وجد می آورند و احساس خوبی نسبت به تبلیغ شما در آنها ایجاد می کنند.

9. ایجاد پیج اینستاگرام

از پیج اینستاگرام برای نمایش تبلیغات خود در یک تصویر بزرگتر استفاده کنید. با افزایش استفاده از پلتفرم های رسانه های اجتماعی، این ترفند بسیار مفید و کاربردی خواهد بود.

10. کارت ویزیت خلاقانه

کارت‌های ویزیت، به‌ویژه کارت‌های خلاقانه، روشی درخشان برای ارائه کسب‌وکار شما هستند. بسته به اینکه کسب و کار شما چیست، می توانید ایده های تازه زیادی برای ساخت کارت ویزیت خود داشته باشید.

11. تبلیغات تصویری

یکی دیگر از ایده های تبلیغاتی خلاقانه استفاده از ویدئوهای الهام بخش برای انتقال پیام شماست. با ساختن ویدیو، احساسات مردم را درگیر کنید و به سهم خود، ویدیوهای شما را به اشتراک بگذارند.

12. مزایای خود را نشان دهید

برای ایجاد آگاهی از برند، به مخاطب نشان دهید که چگونه محصول یا خدمات شما زندگی آنها را آسان‌تر می‌کند. همچنین به مردم کمک می کند بدانند از برند شما چه انتظاری دارند. این نمونه تبلیغاتی گزینه کمک پارک فولکس واگن را نشان می دهد.

13. برجسته کردن مشکل

با برجسته کردن مشکل، نیاز ضروری مخاطب به محصول یا خدمات خود را به مخاطب یادآوری کنید

14. بخش های جداگانه محصول خود را نشان دهید

با نشان دادن تمام تکه‌هایی که محصول شما را تشکیل می‌دهند، یک تصویر خلاقانه بسازید.

15. اغراق و بزرگنمایی

برای داشتن یک تبلیغ به یاد ماندنی و اینکه محصول یا خدمات شما بسیار بهتر از آنچه هست به نظر برسد، می توانید از اغراق استفاده کنید.

16. اجازه دهید دیگران برای شما تبلیغ کنند

اگر می خواهید از تبلیغات رایگان لذت ببرید، در ساخت تبلیغات خلاق باشید و چیزهای روزمره را جذاب کنید تا مردم دوست داشته باشند از آنها عکس بگیرند. افرادی که عکس های خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند یک تجربه عالی بدون تبلیغات برای شما خواهد بود.

17. نقاشی دیواری

سعی کنید مجوز نقاشی دیواری بزرگ در کنار یک ساختمان برجسته را دریافت کنید. کمپین های بازاریابی می توانند از نقاشی های دیواری سود زیادی ببرند.

18. برگزاری مسابقه یا هدیه

مردم چیزهای رایگان را دوست دارند، اما به یاد داشته باشید که هدایا فقط در صورتی کار می کند که در ازای آن چیزی بخواهید. از افراد بخواهید که برند شما را دنبال کنند، اگر قبلاً برند شما را دنبال نکرده اند، دسته شما را ذکر کرده یا دوستی را برای ورود تگ کنید. سپس صبر کنید و از گسترش مخاطبان خود لذت ببرید.

19. نظرات مشتریان

یکی از ایده های تبلیغاتی رایگان، ارائه نظرات مشتریان شماست. نظر افرادی که قبلاً محصول شما را خریداری کرده اند یا از خدمات شما استفاده می کنند، در مورد تبلیغات آسان و ارتقاء بازاریابی دهان به دهان شما به سطح بعدی اهمیت دارد.

20. وبلاگ نویسی

یکی از راه های رایگان تبلیغات و ایده های تبلیغاتی منحصر به فرد، اشتراک گذاری مداوم محتوای مرتبط است. به طور قابل توجهی بر ترتیب ظاهر شدن وب سایت شما در نتایج جستجو تأثیر می گذارد. هرچه بالاتر از صفحه باشید، احتمال بیشتری وجود دارد که مشتریان شما را پیدا کنند.

21. تبلیغات نمایشی

تبلیغات نمایشی نوعی تبلیغات آنلاین است که متن، تصاویر و URL را ترکیب می کند و مشتری را به وب سایتی می برد که در آنجا می تواند درباره یک محصول اطلاعات بیشتری کسب کند یا آن را بخرد.

22. طرح های سه بعدی

یکی از خلاقانه‌ترین ایده‌های تجاری ایجاد تبلیغات سه بعدی است، شما می‌توانید کاربرانی را جذب کنید که در غیر این صورت متوجه نمی‌شوند. این تبلیغات می تواند دیجیتال، مجسمه و یا حتی پسوند بیلبوردها باشد.

23. فروش کارت هدیه

فروش کارت های هدیه مضمون جریان نقدی را بهبود می بخشد. شما پول را از قبل دریافت می کنید به جای اینکه مجبور باشید بلافاصله هزینه هایی را برای ساخت یا تحویل محصول به مصرف کننده بپردازید.

به عنوان مثال، استارباکس در تمام طول سال کارت های هدیه ارائه می دهد. با این حال، فروشگاه اخبار را زیر نظر دارد و طرح‌های کارت هدیه منحصربه‌فردی را بر اساس موضوعات پرطرفدار توسعه می‌دهد. متن آهنگ جدید تیلور سویفت تنها چهار روز پس از انتشار بر روی کارت هدیه استارباکس ظاهر شد.

24. ساخت ویدئو

یکی از بهترین ایده های تبلیغاتی، ارسال ویدیوهای مفید است. تقریباً هر صنعتی ممکن است از بازاریابی ویدیویی سود ببرد. برای ایجاد ارتباط حیاتی با مخاطبان خود می توانید موارد زیر را تولید کنید:

  • آموزش یوتیوب و راهنماهای نحوه کار
  • دموی محصولات
  • مصاحبه با کارمندان یا کارشناسان صنعت
  • نمایش اسلاید با شرح و تصاویر
  • پوشش پشت صحنه از چگونگی کار در کسب و کار شما

25. تبلیغات چاپی

این یکی از ایده‌های تبلیغاتی خلاقانه است که به ایجاد روابط کمک می‌کند، نرخ تعامل بالا را به ارمغان می‌آورد، در محل قرارگیری انعطاف‌پذیری دارد و مقرون به صرفه است. بنابراین بروشورها، پوسترها، بروشورها یا تبلیغات روزنامه های چشم نواز را ایجاد کنید تا مهارت های طراحی خود را نشان دهید.

نتیجه

به یاد داشته باشید که تبلیغات برای ساختن و ارائه برند شما به مردم و کسب شهرت ضروری است. با ایده های جدید تبلیغاتی، می توانید به اهداف خود برسید و فروش را افزایش دهید. ما در گلدن مارت این پروسه مهم را برای شما انجام خواهیم داد .گلدن مارت متخصص تبلیغات و بازاریابی و فروش کالاها و خدمات شما در اروپا ، آمریکا ، کانادا همراه شما در دنیای تجارت جهانی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *