سرگرمی, فال تاروت

فال تاروت سه کارتی

فال تاروت 3 کارتی

فال تاروت سه کارتی تقریبا ساده است، به همین دلیل برای تازه کاران بسیار مناسب می باشد. نه تنها یک فال (چیدمان) کلاسیک است، بلکه برای انواع و اقسام سوالات خود را نیز می توانید فال بگیرید.

این فال، اطلاعات کافی برای بینش عمیق‌تری در مورد نیت شما آشکار می‌کند، بدون اینکه شما را تحت تأثیر قرار دهد. بنابراین، فال تاروت سه کارتی همچنان مورد علاقه افراد باتجربه در تاروت نیز هست.

همانطور که با کارت های تاروت بیشتر ارتباط برقرار می کنید، می توانید فال های تاروت سه کارتی مد نظر خود را طرح کنید. یکی از انواع فال تاروت 3 کارتی، را در زیر برای شما، عنوان می کنیم. در این مقاله از گلدن مارت، 2 مدل متفاوت از فال تاروت سه برگی را به شما همراهان همیشگی آموزش می دهیم.

فال تاروت سه کارتی
فال تاروت سه کارتی

مدل اول

فال تاروت سه کارتی با چیدمان گذشته – حال – آینده

در فال تاروت 3 کارتی، صاحب فال، باید به ترتیب 3 کارت از بین تمامی کارت های تاروت انتخاب کند. ترتیب در فال تاروت بسیار مهم است. به این ترتیب که، در ابتدا، اولین کارتی که انتخاب می شود را در جایگاه و موقعیت اول، کارت دوم را در موقعیت دوم و کارت آخر را در موقعیت سوم باید قرار داد. به همین ترتیب، کارت اول، مربوط به گذشته، کارت دوم مربوط به حال، و کارت سوم مربوط به آینده است.

1- کارت اول

در فال تاروت گذشته، حال، آینده، اولین کارتی که کشیده می‌شود، عناصری از گذشته را نشان می‌دهد که بر رویدادهای حال تأثیر می‌گذارند.

این می تواند سرنخ هایی در مورد تنیتتان به شما بدهد. یک دسته تاروت صغیر، به تنهایی می تواند کل نیت شما را فاش و تفسیر کند.

به عنوان مثال، یک کارت جام یک سؤال بر مبنای احساسات را نشان می دهد، در حالی که یک کارت سکه ممکن است ایده های اساسی در مورد منافع مادی یا امنیتی را نشان دهد.

2- کارت دوم

کارت دوم که در وسط صف قرار می گیرد، ماهیت سوال تاروت یا موقعیت فعلی صاحب فال را نشان می دهد.

به طور کلی، یک کارت از دسته تاروت کبیر در این موقعیت، دوره زمانی را پیشنهاد می‌کند که در طی آن صاحب فال، باید خود را در برابر نیروهای بزرگ‌تر فروتن کند.

در همین حال، کارت تاروت صغیر در این موقعیت نشان می دهد که صاحب فال کنترل بیشتری بر روی موقعیت دارد.

3- کارت سوم

در نهایت، کارت سوم نشان دهنده نتیجه احتمالی است. تفکر در کارت های گذشته و حال می تواند به شما نشان دهد که کارت آینده چگونه خواهد بود.

گفته می‌شود، اگر آینده شما نامطلوب است، مدیتیشن می‌تواند به شما در انتخاب بهتر در برخی شرایط خاص کمک کند.

مدل دوم

فال تاروت

فال تاروت سه کارتی برای آشکار شدن زندگی قبلی

از این فال تاروت برای کاوش در زندگی قبلی خود استفاده کنید…

آیا تا به حال حس دژاوو به شما دست داده است؟ آیا تا به حال چیزی را می بینید و شک می کنید که این اولین بار نیست که آن را تجربه می کنید؟ شاید از خود پرسیده باشید که در زندگی گذشته چه کسی بوده اید… اگر چنین است، این چیدمان خواندن تاروت زندگی گذشته می تواند به شما کمک کند تا بینشی نسبت به شخصی که بودید به دست آورید و به شما کمک کند تا بفهمید که چگونه گذشته هنوز بر شما تأثیر می گذارد!

مفهوم زندگی های گذشته می تواند طاقت فرسا یا حتی ترسناک باشد. اما می‌توانیم با استفاده از قدرت کارت‌های تاروت، زندگی گذشته خود را بدون غوطه‌ور شدن در عرفان مرور کنیم. از این زندگی های قبلی، ما می توانیم تجربیات آسیب زا یا مثبت را به زندگی کنونی خود وارد کنیم. بنابراین هدف ما این است که از کارت های تاروت برای روشن کردن این تجربیات استفاده کنیم تا به ما کمک کند افراد سالم تر و شادتری شویم!

با تاروت زندگی گذشته خود را کاوش کنید!

برای فال زندگی گذشته، ما به سه موقعیت کارت مختلف نگاه خواهیم کرد.

کارت 1: زندگی گذشته

این اولین کارت در گسترش تاروت زندگی گذشته نشان دهنده مسائل معلق از زندگی گذشته است. این ممکن است لزوماً یک تعارض نباشد، اما اغلب می تواند فقط به معنای یک چالش یا انرژی نامتعادل باشد که با خود حمل کرده اید و هنوز حل نشده است.

کارت 2: زندگی فعلی

این کارت دوم در خواندن نشان‌دهنده این است که چگونه مسائلی که در کارت اول آشکار شد هنوز هم امروز، در زندگی فعلی‌تان، بر شما تأثیر می‌گذارد. این کارت نشان می دهد که چگونه زندگی گذشته شما بر انتخاب ها، احساسات، افکار و دیدگاه فعلی شما تأثیر می گذارد، به شما کمک می کند خود را با روش های عمیق تری درک کنید.

کارت 3: درس یا توصیه

آخرین کارت در این چیدمان نشان دهنده مسیر مستقیم اقدام مورد نیاز برای حل تعارض یا حل مسئله برای این زندگی و زندگی بعدی شما است. اکنون که می توانید ارتباط بین حال و گذشته خود را ببینید، وقت آن است که به مراحل بعدی نگاه کنید. این کارت به شما سرنخ هایی در مورد چگونگی پیشرفت بیشتر برای بهترین تناسخ خود را می دهد!

برای گرفتن فال تاروت و پیشگویی آینده خود کلیک کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *