فروشگاه محصولات سوئیسی swiss made

مکان
امتیاز دهید
3.119
آگهی

درباره ما

فروشگاه محصولات سوئیسی swiss made

ویکتورینوکس (Victorinox) سازنده چاقو و ساعت‌ های لوکس مستقر در شهر ایباخ، در کانتون شویز سوئیس است. این برند معتبر با چاقوهای ارتش سوئیس مشهور است. چاقوهای ارتش سوئیس ساخت ویکتورینوکس از یک فولاد مخلوط اختصاصی از آلمان و فرانسه ساخته شده‌اند.

این شرکت در سال ۲۰۰۵ تولید کننده دیگر چاقو های سوئیسی یعنی شرکت ونگر خریداری کرد و این شرکت هم اکنون تنها تولید کننده چاقوی سوئیسی است. برند ویکتورینوکس، در سال 1884، به دست کارل الستنر جونیور بنیانگذاری شد.


محصولات فروشگاه swiss made

انواع شکلات

از مشهورترین و پرطرفداران ترین محصولات سوئیس شکلات می باشد. در این کشور شکلات های مرغوب و متنوع زیادی تولید می وشد ما در فروشگاهمان انواع شکلات را به شما عرضه میکنیم.

انواع چاقوی سفری سوئیسی

چاقوی سوئیسی یا چاقوی ارتش سوئیس نوعی چاقوی جیبیِ چندکاره است که توسط ویکتورینوکس و ونگر تولید می‌شود. اصطلاح انگلیسی «سوئیس آرمی نایف» توسط سربازان آمریکایی به‌خاطر سختی تلفظ نام آلمانی آن، بعد از جنگ جهانی دوم به‌کار برده شد.

انواع چاقو و پوست کن ویکتورینوکس

انواع مختلفی از چاقوهای سوئیسی با برند ویکتورینوکس تولید می شوند. تمامی این محصولات از ایران قابل سفارش و خرید می باشند.

انواع ادکلن مردانه سوئیسی

ویکتورینوکس، که تولید کننده چاقو و ساعت های سوئیسی است، انواع مختلفی از ادکلن های مردانه را نیز تولید می کند. سفارش و خرید مستقیم ادکلن سوئیسی از ایران

انواع ادکلن زنانه ویکتورینوکس

ویکتورینوکس، که تولید کننده چاقو و ساعت های سوئیسی است، انواع مختلفی از ادکلن های زنانه را نیز تولید می کند. سفارش و خرید مستقیم ادکلن سوئیسی از ایران
برای سفارش ساعت روی لینک زیر کلیک کنید


ارسال پیام

    گالری تصاویر