سرگرمی, فال تاروت

فال تاروت پنج کارتی کارتی

فال تاروت پنج کارتی

همانطور که در مقاله قبلی با فال تاروت 3 کارتی آشنا شدیم، دانستیم که فال تاروت سه کارتی اطلاعات زیادی را در مورد نیت ما ارائه می دهد. حال باید بدانیم که یک فال تاروت پنج کارتی می تواند به پاسخ این سوال کمک کند: “چرا؟”

یکی از دو مدل فال زیر را امتحان کنید تا به صاحب فال کمک کنید که به اصل موضوع پی ببرد! با گرفتن فال، اسرار رمزآلود را کشف میکنیم، و همین مورد است که کشش عجیبی را در مردم ایجاد می کند. خصوصا خانم ها که عاشق کشف حقایق هستند. پس با گلدن مارت همراه باشید تا همراه هم رازها را کشف کنیم و از حقایق مطلع شویم! چه کاری جذاب تر از این…. 😊

مدل اول

فال تاروت پنج کارتی – تشکیل مدل صلیب

فال تاروت پنج کارتی را می توان به صورت یک صلیب چید که بر روی شکل سه کارتی قرارگرفته است. در این مدل چیدمان، ردیف وسط ممکن است شامل سه کارت باشد که گذشته، حال و آینده را نشان می‌دهد.

یک کارت زیر این سه کارت قرار می گیرد تا دلیل اصلی شرایط موجود را نشان دهد.

کارت دیگری کشیده می شود و بالای ردیف سه کارتی جوری قرار می گیرد که تشکیل یک صلیب را دهد (دقیقا مطابق با شکل زیر). این کارت احتمالات پنهانی وضعیت موجود را نشان دهد.

اگرچه ممکن است نتیجه نهایی واقعی نباشد، اما فال تاروت 5 کارتی روشن‌ترین و/یا تاریک‌ترین احتمال پنهان در وضعیت جاری را نشان می‌دهد.

فال تاروت 5 کارتی صلیب
فال تاروت 5 کارتی صلیب

مدل دوم

فال تاروت پنج کارتی – تشکیل چهارگوشه (مربع)

در کتاب کامل تاروت Llewellyn، یک راهنمای جامع و شناخته شده، همچنین از فال تاروت پنج کارتی برای بررسی یک موضوع و تغییرات آن استفاده شده است.

کارت تم در مرکز چهار کارت دیگر قرار می گیرد که یک مربع دور آن تشکیل می دهند. این کارت تم معمولاً آخرین دفعه کشیده می شود.

برخی از افراد ترجیح می دهند چهار کارت اطراف را آزادانه تفسیر کنند، اما شما همچنین می توانید از قبل تصمیم بگیرید که هر موقعیت نشان دهنده چیست.

به عنوان مثال، کارت ها ممکن است ترس ها، خواسته ها، تعارض ها، دیدگاه شخص دیگری، ابزاری برای استفاده یا درسی را نشان دهند. در فال تاروت 5 کارتی از تمامی این مدل تفسیرها می توانید استفاده کنید.

فال تاروت پنج کارتی مربعی

گلدن مارت دریچه ای رو به آینده

از زمان های قدیم، بشر اصرار داشت تا با درهم نوردیدن قوانین فیزیکی، حقایق را کشف کرده، از راز های پنهان اتفاقات گذشته باخبر شده و یا آینده را پیش بینی کند. همین امر، سبب بوجود آمدن انواع فال ها و روش ها برای کشف حقایق یا اطلاع از آینده شد. با اینکه دنیای امروزی پیشرفت روزافزونی در خصوص مسائل علمی کرده است، ولی باز هم اصرار افراد مبنی بر استفاده از انواع فال ها برای پی بردن به حقایق به خودی خود پابرجاست. گلدن مارت، در مجله سبک زندگی و سرگرمی خود، تمامی مطالب علمی و سرگرمی را به شما می آموزد. از فال تاروت 3 کارتی و فایل تاروت 5 کارتی گرفته تا انواع تفال به حافظ شیرازی و … اگر میخواهید سرگرم شده و اطلاعات خود را افزایش دهید، مقالات ما را از دست ندهید! با ما همراه باشید تا بیشتر بدانید.

برای گرفتن فال تاروت و پیشگویی آینده خود کلیک کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *