سرگرمی, فال تاروت

فال تاروت برای پاسخ به یک سوال! فال تاروت بله/خیر و صلیب سلتیک

فال تاروت پاسخ به سوال

گاهی اوقات ممکن است بخواهید از کارت های تاروت برای پاسخ به یک سوال متمرکز استفاده کنید. این نوع تفسیر فال می تواند دلهره آور به نظر برسد زیرا باید کارت ها را در رابطه با یک سوال دیگر تفسیر کنید. فال تاروت پاسخ به سوال از جالب ترین فال های تاروت است.

از دو مدل فال زیر، فال تاروت بله یا خیر برای مبتدیان بهتر است، در حالی که فال تاروت صلیب سلتیک راهی عالی برای افزایش دانش شما به عنوان یک تفسیر کننده تاروت متوسط یا پیشرفته است.

مدل اول

فال تاروت بله یا خیر تاروت

اولین مدل فال تاروت پاسخ به سوال، فال بله یا خیر است. تفسیر فال تاروت بله یا خیر برای مبتدیان بسیار عالی است چراکه، بسیار ساده هستند. فال تاروت بله یا خیر، شامل یک سؤال متمرکز و معمولاً یک کارت هستند که پاسخ “بله”، “نه” یا “شاید” را نشان می دهد.

تاروت این قدرت را دارد که لایه ها و تفاوت های ظریف را به داستان زندگی اضافه کند. گاهی پرسیدن یک سوال تاروت با یک پاسخ، این قدرت را محدود می کند.

با وجود این، فال تاروت بله یا خیر، یک راه عالی برای تمرین تفسیر کارت و خواندن انرژی یک موقعیت خاص است.

این فال تاروت نیازی به دانش عمیق کارت ها ندارد، فقط باید از قبل بدانید کدام کارت ها نشان دهنده «بله»، «نه» یا «شاید» هستند.

بله یا خیر خواندن تاروت نیز می تواند به شما در یادگیری کارت ها کمک کند.

فال تاروت بله یا خیر
فال تاروت بله یا خیر

مدل دوم

فال تاروت صلیب سلتیک

ما فال تاروت ده کارتی سلتیک صلیب را برای مطالعه کننده های مبتدی توصیه نمی کنیم، اما معمولا برای جدا کردن مسائل زندگی یک فرد استفاده می شود. دومین مدل فال تاروت پاسخ به سوال فال تاروت صلیب سلتیک ده کارتی است!

در حالی که می‌توان از آن برای درخواست کننده هایی که به دنبال اطلاعات عمومی هستند استفاده کرد، اما راه بسیار خوبی برای پاسخ دادن به یک سؤال خاص است.

تفسیر با یک “صلیب” آغاز می شود. کارت اول نشان دهنده موضوع یا نقش صاحب فال است. کارت دوم، که از کارت اول عبور می کند، مانع اصلی است که این موانع باید هنگام رسیدگی به موضوع با آن روبرو شوند.

کارت سوم در زیر صلیب قرار می گیرد تا مبانی موضوع را از گذشته عمیق نشان دهد. کارت چهارم، در سمت چپ صلیب، رویدادی در گذشته نزدیک است که بر وضعیت فعلی تأثیر می گذارد.

در بالای صلیب، کارت پنجم پتانسیل را نشان می دهد. کارت ششم به شما چیزی را می گوید که در آینده نزدیک بوده و مربوط به نگرانی های صاحب فال است.

فال تاروت صلیب سلتیک
فال تاروت صلیب سلتیک

توجه کنید که چگونه این یک شکل متقاطع بزرگتر شبیه به شکل صلیب پنج کارتی که در مقاله فال تاروت پنج کارتی توضیح داده شد ایجاد می کند!

هنگامی که صلیب بزرگتر کامل شد، یک ستون از چهار کارت اضافی ایجاد می شود تا اطلاعات بیشتری در مورد رویدادهای در دست ارائه دهد. این کارت ها به سوالات زیر پاسخ می دهند:

کارت 7: تجربیات یا نگرش های قبلی صاحب فال در مورد موضوع چیست؟

کارت 8: محیط خارجی، از جمله افراد اطراف صاحب فال، چگونه بر وضعیت تأثیر می گذارد؟

کارت 9: امیدها و/یا ترس های شخص چیست؟

کارت 10: محتمل ترین نتیجه چیست؟

فال تاروت صلیب سلتیک
فال تاروت صلیب سلتیک

یک توصیه جدی به شما این است که، هنگام کار با این فال تاروت صبور باشید، به خصوص زمانی که در خواندن کارت های تاروت نسبتاً تازه کار هستید.

برای گرفتن فال تاروت و پیشگویی آینده خود کلیک کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *