راز های تجارت

بهترین سایت های جستجوی کار در دنیا

زمانی برای همه ما فرا می رسد که باید شغل فعلی خود را ترک کنیم و کار جدیدی را در حرفه مورد علاقه خود آغاز کنیم. اما قبل از اینکه بتوانید شغل فعلی خود را ترک کنید، ابتدا به جستجو و یافتن  شغل جدید نیاز دارید. بازار کار در حال تغییر است و یافتن شغل، پروسه پر زحمتی است. این روزها ساده ترین راه برای یافتن شغل از طریق لیست مشاغل آنلاین است. در مقاله سایت کاریابی چیست ؟ ما به طور مفصل ما سایت های کاریابی را برای شما شرح دادیم . با گلدن مارت همراه باشید و 10 سایت برتر جستجوی کار در دنیا رابشناسید.

LinkedIn یک سایت شبکه اجتماعی حرفه ای است که به کاربران این امکان را می دهد تا پروفایل ایجاد کنند و با همکاران، کارفرمایان بالقوه و سایرین در حوزه کاری خود ارتباط برقرار کنند. این سایت اساساً فهرست بزرگی از متخصصان است که بسیاری از شرکت ها از آن برای یافتن نامزدها استفاده می کنند.لینکدین همچنین دارای یک موتور جستجوی کار قوی با مشاغل از سراسر جهان است. شما می توانید مشاغل را ذخیره کنید، هشدارهای شغلی را تنظیم کنید و ارزیابی های مهارتی را انجام دهید تا توانایی های خود را به کارفرمایان نشان دهید. این ارزیابی ها را می توان در پروفایل لینکدین شما نمایش داد.

اگر در LinkedIn Premium ثبت‌نام کنید، ویژگی‌های بیشتری در دسترس است، که به شما امکان می‌دهد مستقیماً با استخدام‌کنندگان تماس بگیرید، ببینید برای کدام شغل‌ها بهترین استخدام خواهید بود و با سؤالات مصاحبه واقعی تمرین کنید تا به شما کمک کند بهترین کار را انجام دهید. طرح شغلی برای LinkedIn Premium از 29.99 دلار در ماه پس از آزمایش یک ماهه شروع می شود.

Indeed یکی از محبوب‌ترین سایت‌های جستجوی کار در جهان و انتخاب ما بعنوان  برترین سایت  به طور کلی است. استفاده از آن بسیار ساده است و کاربران می توانند لیست مشاغل را بر اساس مکان، نوع شغل (قرارداد، تمام وقت یا پاره وقت، سطح ورودی، راه دور و غیره)، مزایای ارائه شده و موارد دیگر فیلتر کنند.اگر یک حساب کاربری ایجاد کنید، می توانید مشاغل مورد علاقه خود را ذخیره کنید، هشدارهای شغلی را تنظیم کنید و رزومه خود را آپلود کنید تا راحت تر درخواست کنید. هنگامی که از طریق Indeed برای کار درخواست دادید، آن کارفرمایان یا استخدام کنندگان از طریق سایت با شما تماس خواهند گرفت.همچنین می‌توانید در زمینه‌های مختلف در Indeed ارزیابی‌های مهارتی انجام دهید، که به منظور نشان دادن مهارت شما در فعالیت‌های خاص است.

ZipRecruiter یک موتور جستجوی کار است که به دلیل ویژگی‌های عالی خود برای کارفرمایان و استخدام‌کنندگان متمایز است. هنگامی که کارفرمایان شغلی را در ZipRecruiter ارسال می کنند، به طور خودکار در بیش از صد سایت دیگر به اشتراک گذاشته می شود که باعث افزایش تعداد متقاضیان می شود. ZipRecruiter همچنین دارای یک پایگاه داده رزومه است که به کارفرمایان اجازه می دهد کاندیداهایی را جستجو کنند که بهترین نیازهای آنها را برآورده می کنند.ZipRecruiter با محبوب ترین سیستم های ردیابی متقاضی (ATS) – مانند Bullhorn و Greenhouse – ادغام می شود تا کارفرمایان و استخدام کنندگان بتوانند جستجوی خود را ساده کرده و بهترین نامزدها را پیدا کنند. کاربران همچنین به الگوهای پست شغلی موثری دسترسی دارند که حدس و گمان را از استخدام خارج می کند.

Monster یکی از محبوب ترین سایت های کاریابی آنلاین است و دارای یک موتور جستجوی تمیز و شهودی با قابلیت تنظیم هشدار برای موقعیت های باز جدید است. این وب سایت همچنین دارای توصیه های شغلی است که توسط کارشناسان نوشته شده است و به شما امکان می دهد میانگین حقوق برای موقعیت خود را بر اساس موقعیت مکانی خود مشاهده کنید.

Glassdoor یک سایت کاریابی است که همچنین به کارمندان اجازه می دهد اطلاعات ناشناس درباره کارفرمایان خود مانند حقوق، مزایا و نظرات شرکت و موارد دیگر را ارسال کنند. Glassdoor یکی از اولین سایت‌های کاریابی است که شروع به جمع‌آوری این اطلاعات کرده است، Glassdoor احتمالاً یکی از بزرگترین پایگاه‌های داده حقوق و دستمزد آنلاین را دارد که آن را برای داوطلبان شغلی که در حال تحقیق در مورد کارفرمایان بالقوه هستند ضروری می‌سازد.

AngelList یک شرکت چند وجهی است که خود را به عنوان “بزرگترین جامعه استارتاپی جهان” توصیف می کند. بخش استعدادهای AngelList بر مشاغل راه اندازی و فناوری متمرکز است، با یک تابلوی شغلی بزرگ و شهودی که به جویندگان کار اجازه می دهد اطلاعات دقیق در مورد هر شغل، از جمله محدوده حقوق و مزایا را مشاهده کنند.

درخواست از طریق وب سایت نیز آسان است زیرا این سایت به شما امکان می دهد رزومه خود را بارگذاری کنید و با یک کلیک برای مشاغل درخواست دهید. این ویژگی همچنین به شما امکان می دهد درخواست های شغلی خود را از داخل سایت پیگیری کنید. AngelList همچنین ارزیابی های مهارتی را ارائه می دهد، اما این ویژگی هنوز در مرحله بتا است.

اگر علاقه مند به یافتن شغل در دولت فدرال هستید، USAJobs تنها سایت کاریابی است که موقعیت های رسمی فدرال در آن پست می شود. برای یافتن موقعیت، می توانید بر اساس کلمه کلیدی، مکان یا بخش/آژانس جستجو کنید. می توانید هشدارهای شغلی ایجاد کنید و مشاغل را ذخیره کنید و همچنین برنامه های خود را در سایت با یک حساب کاربری رایگان پیگیری کنید.

به خاطر داشته باشید که برخی از پست‌ها در USAJobs فقط برای کارمندان فعلی فدرال است. درخواست برای آن موقعیت ها بدون رعایت شرایط، شما را بلافاصله رد صلاحیت می کند. آگهی های شغلی فدرال در قالب رزومه ای که باید ارسال کنید نیز بسیار سختگیرانه است. حتما قبل از درخواست تحقیق خود را انجام دهید.

GetWork، یک موتور جستجوی شغلی شیک و مدرن است که فهرست‌های شغلی تأیید شده و به‌روز را مستقیماً از وب‌سایت‌های کارفرما ارائه می‌کند. این بدان معناست که احتمال اینکه زمان خود را برای درخواست مشاغلی که قبلاً پر شده یا در حالت تعلیق هستند تلف کنید، بسیار کمتر است.(گاهی اوقات یک کارفرما یک موقعیت شغلی را پر می کند اما فراموش می کند که آن را از تابلوهای شغلی حذف کند و سایر سایت های کاریابی ممکن است هفته ها یا ماه ها به نمایش آن لیست ها ادامه دهند).این سایت همراه با لیست های تأیید شده آنها، طراحی با کاربری آسان و ویژگی های جستجوی  حرفه ای را ارائه می دهد. می توانید بر اساس عنوان شغل، نام شرکت یا کلمه کلیدی جستجو کنید و می توانید نتایج خود را بر اساس شهر، ایالت یا کد پستی محدود کنید.

Robert Half یکی دیگر از وب‌سایت‌های جستجوی کار عظیم با هزاران فهرست است که می‌توانید از طریق آن می توانید نتایج جستجو را بر اساس مکان، صنعت، نوع شغل و عنوان شغل فیلتر کنید.بسیاری از مشاغل که از طریق موتور جستجو نشان داده می شوند، بازه شروع دستمزد را نیز نشان می دهند، که به نظر ما عالی است. (هیچ کس نمی خواهد برای یکسری شغل درخواست دهد بدون اینکه بداند آیا حتی به اندازه کافی پول می پردازد، درست است؟)

Idealist.org یک سازمان غیرانتفاعی مبتنی بر نیویورک است که دوره های کارآموزی، فرصت های داوطلبانه و البته لیست مشاغل تمام وقت را ارائه می دهد.در حالی که آنها به دلیل فرصت های داوطلبانه و کارآموزی در برخی از محافل بیشتر شناخته شده اند، اما هنوز هم یکی از بهترین سایت های کاریابی برای استفاده هستند. . Idealist.org  مطمئناً یک وب سایت شغلی است که ارزش بازدید را دارد و احتمالاً فرصت های شغلی را از شرکت های با کیفیت در صنایع پردرآمد و در حال رشد پیدا خواهید کرد.

سایت کاریابی آلمان

در نهایت سایت کاریابی رسمی هر دولتی یکی از بهترین منابع برای یافتن شغل است . کشور آلمان بدلیل مهاجر پذیری و پذیرش دانشجو دارای متقاضی کار فراوانی است . یکی از این سایت ها که به راحتی میتوانید کار تمام وقت و پاره وقت و.. را در ان بیابید و روزمه خود را در آپلود کنید سایت Arbeitsagentur می باشد. برای کار کردن با این سایت با مشکل مواجه نمیشوید به راحتی می توانید به زبان انگلیسی ،زبان سایت را تغییر دهید و جستجوی خود را براساس مکان ،موقعیت های در دسترس و.. انجام دهید.

سایت کاریابی کانادا

کشور کانادا یکی از بهترین کشورهای جهان از تظر اقتصادی می باشد و طبیعی است که متقاضی و درخواست کنندگان کار زیادی برای این کشور وجود داشته باشد . یکی از سایت های کاریابی معروف در این کشور سایت Job Bank میباشد. این سایت از سایت های دولتی کشور کانادا می باشد و شرکت ها ی کانادایی به راحتی نیروی کار خارجی را از طریق این سایت جذب می کنند.درنتیجه این سایت برای مهاجران بسیار کاربردی میباشد.

جستجوی کار در Google

سایت گوگل علاوه بر تمام کاربردها و قابلیت ها یمتواند راهنمای برای جستجوی مشاغل برای ما بر اساس مکان،موقغیت و شغل درخواستی ما باشد. این جستجو همچنین می تواند براساس تحصیلات ،دورکاری، شغل های تخصصی و.. می باشد.

سایت گلدن مارت بهترین پلتفرم برای جستجوی کار بین پارسی زبان آمریکا ،کانادا،اروپا و خاورمیانه می باشد. با ما همراه باشید تا از مزایای آگهی رایگان،تبلیغ کسب و کارخود و دسترسی به مقالات مفید در زمینه تجارت الکترونیک آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *